Юрист з Сімейних Спорів

Сімейні спори.

На перший погляд здається, що близьким людям не потрібно залучати третю особу, щоб врегулювати сімейний конфлікт. Проте на практиці категорія сімейних спорів – є найбільш актуальною, та потребує неабиякої уваги з боку юристів та адвокатів. Тому послуги юристів (адвокаті) по розлученням мають великий попит в Києві та Київській області.

Адвокат із Сімейних Спорів

Нажаль в Україні все ще не розглядається професія сімейного юриста в необхідному контексті, як, наприклад, на Заході. Там сімейний юрист є майже членом сім’ї, тісно знайомий зі своїми клієнтами, а тому знає різні сторони життя та може порадити найкращі рішення будь-яких питань.

Сімейні спори мають, як правило, фінансове підґрунтя, пов’язані з особистими образами, носять характер помсти, а тому потребують від спеціалістів неабиякої делікатності та обережності у вирішенні питань.

Найчастіше особи, що звертаються по допомогу до юристів, мають на меті якомога швидше вирішити питання розірвання шлюбу.  Досвідчені юристи можуть вирішити це питання за одне судове засідання.

Також частим питання є розподіл сумісно нажитого майна подружжя. Важливим етапом цього виду спору є підтвердження факту проживання однією сім’єю, або визнання цивільного шлюбу, згідно цивільного та сімейного кодексів, дійсним.

Розподіл майна в Україні можливий, шляхом укладання нотаріально посвідченого договору, у разі згоди сторін, або у судовому порядку.

Стягнення аліментів завжди було актуальним питанням в суспільстві. Наприклад, обов’язок батьків утримувати своїх неповнолітніх дітей, та своїх дітей до 23-річччя, якщо вони продовжують навчання, протягом всього життя – дітей інвалідів. Цікавою особливістю українського законодавства є те, що один з подружжя, який є працездатним зобов’язаний утримувати непрацездатного. Діти в свою чергу зобов’язані утримувати своїх непрацездатних батьків.

Стягнення аліментів також вирішується або укладанням нотаріального договору, або в судовому порядку, при цьому як правило вирішується питання місце проживання дитини, або позбавлення батьківських прав.

Найпоширеніші спори:

 • Позбавлення і поновлення батьківських прав (наприклад, якщо один з подружжя зловживав спиртними напоями);
 • Визначення місця проживання дитини;
 • Встановлення факту споріднення;
 • Вирішення питань опіки та піклування, усиновлення;
 • Зміна імені, прізвища, прописки в документах;
 • Встановлення батьківства;
 • Розлучення;
 • Розподіл майна;
 • Вступ в спадщину;
 • Розподіл кредитного майна;
 • Визнання шлюбу недійсним;
 • Складання заповітів тощо.

Варто пам’ятати, що звернення до спеціалістів не варто відкладати на потім.

Всі питання можливо вирішити!

В Україні Надлишок Юристів та Економістів

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник закликав абітурієнтів та їх батьків більш виважено підходити до вибору майбутньої професії.

Про це заявив Дмитро Табачник у ході конференції громадської організації «Собор громадянської згоди» на тему: «Культурно-мовне різноманіття України — фактор стабільності та випереджаючого розвитку».

Зокрема, Дмитро Табачник підкреслив, що на обліку в Державній службі зайнятості України знаходиться понад 40 тисяч осіб з вищою юридичною освітою і більше 34 тисяч — з вищою економічною освітою.

«На сьогоднішній день моніторинг заробітної плати показує, що цілий ряд інженерних професій, хіміки, фізики, аналітики, психологи заробляють більше, ніж слабо підготовлений юрист і економіст», — сказав міністр.

За даними досліджень ринку праці зараз в Україні найвищі зарплати у програмістів, бренд-менеджерів та менеджерів з підбору персоналу.

«Високі зарплати пропонують менеджерам з підбору персоналу — заробітна плата 5-8 тисяч гривень, програмістам — від 6 до 20 тисяч гривень, бренд-менеджерам — від 8 до 12 тисяч гривень. Заробітна плата залежить від досвіду роботи », — повідомила  менеджер одного зі столичних рекрутингових агентств Таміла Супрунюк.

Також на даний момент є сегмент спеціальностей, попит на які падає. Це колись популярні професії юриста, фахівця з кредитування, рекламіста. Ринок вакансій задоволено повністю даними спеціальностями, спостерігається надлишок фахівців, що і призводить до зниження попиту на перераховані вище спеціальності.

Протягом 5 років буде зростати попит на професії аудитора, фахівця банківської справи, інвестицій та нерухомості, а також маркетолога, страхового агента і менеджера з управління персоналом.

Українці поступово долучаються до страхування здоров’я і майна, що виведе спеціальність страхового фахівця на пік популярності.