Завдання Юриста на Юридичній Консультації

Кожен з нас хоча б раз у житті стикався з ситуацією, коли для прийняття правильного рішення необхідні юридичні знання. У деяких випадках ми діємо інтуїтивно і робимо вибір неусвідомлений, але правильний, іноді — свідомо обираємо більш складний і тривалий, але надійний шлях, періодично — помиляємося і тоді з’являється новий цикл питань, які необхідно вирішити максимально ефективно.

Приймати рішення і вибирати варіанти краще тоді, коли є інформація про наслідки того чи іншого кроку. Нерідко юридична консультація допомагає вибрати потрібний напрямок дій, заощадивши Ваші нерви, час і гроші. Знаючи відповіді на безліч питань, які неминуче зустрічаються в повсякденному житті — вступ у спадок, купівля-продаж будинку або квартири, розлучення, розділ майна, стягнення аліментів, вселення або виселення мешканця, реконструкція квартири або приватизація земельної ділянки та інші — Ви виберете оптимальний варіант конкретно для Вашої ситуації та зможете досягти результату самим прямим, швидким і економічно вигідним шляхом.

Проблему простіше попередити, ніж вирішувати. Перша і основна задача юридичної консультації — аналіз наслідків того чи іншого юридично значущого кроку і недопущення створення спірної ситуації, яка може спричинити додаткові витрати.

Якщо ж спірна ситуація вже виникла, ми перш за все радимо обміркувати позасудовий шлях вирішення проблеми — як правило, він найбільш економічний і нерідко ефективний. І тільки якщо це неможливо або недоцільно, рекомендуємо судовий процес, чітко обумовивши очікуваний результат.

Основне завдання юриста на юридичній консультації — аналіз безпосередньо Вашого питання в контексті чинного законодавства та надання варіантів вирішення та прогнозованих наслідків того чи іншого шляху. Далеко не завжди консультація є попереднім етапом до складання позову або представництва в суді. Ви самі вирішите, який шлях для Вас переважний — не виключено, що потрібний результат буде досягнутий Вами самостійно, використовуючи лише рекомендації, отримані на юридичній консультації.

Правда, не варто забувати про певну категорію справ, в яких юридичний досвід, професійні навички та вміння вчасно реагувати на процесуальні несподіванки може зіграти вирішальну роль. Може виявитися так, що Ви праві на тисячу відсотків з правової та моральної точки зору, але не помічений вчасно підступ з боку опонента або відсутність можливості донести до судді свою правову позицію під потрібним кутом зору, зведе нанівець всю силу і непорушність теоретичного виграшу справи.

Тому й один з передбачуваних результатів юридичної консультації, зокрема — розуміння того, що проблема вирішена і з юридичної точки зору все чітко і зрозуміло; бажання скласти позов за допомогою юриста з самостійним представництвом інтересів в суді; необхідність укладення договору на повний юридичний супровід справи — індивідуальний і залежить від безлічі факторів, які можуть бути з’ясовані лише в процесі проведення юррідіческой консультації. Це і обставини справи, і норми права, які застосовані в конкретному випадку, і Ваші особистісні індивідуальні якості, а також наявність тимчасових, і матеріальних ресурсів для самостійного вивчення всіх ньансів справи, і правозастосування юридичної практики. Багато що також залежить від так званої «занедбаності» справи — всіх юридично значущих дій, які вже були здійснені до консультації і походу до юриста. Провівши аналіз всіх зазначених факторів у сукупності юрист безумовно зможе порадити Вам індивідуальний і найбільш правильний підхід до Вашого питання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*