Складено Рейтинг 10 Мобільних Телефонів Позбавлених Смаку

Незважаючи на дизайнерські рішення, які прижилися в індустрії мобільних телефонів дизайнерські рішення, деякі виробники прагнуть створити щось абсолютно нове в плані функціональності, зовнішнього вигляду, або і того й іншого.

Укладачі рейтингу відібрали 10 найбільш позбавлених смаку, на їхню думку, моделей мобільних телефонів, які у свій час дійсно представлені на ринку, і користувалися певним попитом у споживачів.

На 10 місці розташувався телефон Serene компанії Bang & Olufsen. «Serene більше нагадує жіночу пудреницю з якою можна здійснювати дзвінки, ніж справжній мобільний телефон», — вважають укладачі рейтингу. До того ж, у дітища Bang & Olufsen занадто висока ціна, яка становить близько $ 1250.

Дев’яте місце — за телефоном BlackBerry Potsche Design P’9981 компанії RIM. На думку авторів, RIM занадто переборщила з кількістю кутів і «коробочним» зовнішнім виглядом телефону.

Восьме місце посіла люксовая модель смартфона Aesir Copenhagen від дизайнера Іва Бехара. Ціна гаджета складає $ 8000, а його зовнішній вигляд викликає стійкі асоціації з металевими браслетами для годин.

На сьомому місці — телефон Golden Buddha, покритий золотом, що підтримує дві SIM-карти, а також оснащений LCD-дисплеєм і камерою. У центрі клавіатури розташована буддистська свастика.

Шосте місце — за Motorola Flipout. У телефону, пишуть укладачі рейтингу, дивний зовнішній вигляд, що нагадує коробку, а також незручна QWERTY-клавіатура, яку необхідно розкладати.

П’яте місце укладачі рейтингу присудили телефону F88 Wrist Phone. Виходячи з назви зрозуміло, що телефон за допомогою браслета кріпиться на зап’ясті, як наручний годинник.

Четверте місце зайняв Toshiba G450. Зовні телефон нагадує пульт від телевізора, практично позбавлений нормального дисплея, і до того ж «його зовнішній вигляд настільки дивний, що привабливим його можуть знайти, напевно, тільки самі японці», пише сайт.

Третє місце дісталося продукту Motorola під назвою Virgin Lobster. Дивна назва цілком відповідає незвичайному зовнішньому вигляду. Спочатку телефон був покликаний стати флагманом мобільного телебачення, але незручне управління і зовнішній вигляд зіпсували ідею, вважають укладачі рейтингу.

На другому місці — Compulab Exeda, що працює відразу на двох операційних системах: Android і Windows Mobile. Як і у випадку з Virgin Lobster, хороші технічні характеристики не змогли компенсувати дивний зовнішній вигляд і незручне управління.

І, нарешті, лідером рейтингу став Elfoid — японський мобільний телефон, що виглядає як чоловічок. Гаджет поки експериментальний і, хоча він покликаний зробити мобільне спілкування «більш людяним», виглядає досить моторошно.

10. Serene компанії Bang & Olufsen

9. BlackBerry Potsche Design P’9981 компанії RIM

8.  Aesir Copenhagen від дизайнера Іва Бехара

7.  Golden Buddha

6.  Motorola Flipout

5.  F88 Wrist Phone

4.  Toshiba G450

3.  Motorola Virgin Lobster

2.  Compulab Exeda

1.  Elfoid

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*