Помер Богдан Ступка

На 71-му році обірвалося життя відомого і надзвичайно талановитого актора Богдана Сильвестровича Ступки. Останні роки Ступка боровся з тяжкою хворобою, кілька разів бував за кордоном на лікуванні, але перемогти страшну недугу так і не зміг. Причиною смерті Богдана Ступки стала гостра серцева недостатність, викликана останньою стадією раку кістки, діагностованого у нього в січні 2012 року.

В ніч з 21 на 22 липня в актора стався інфаркт, після чого він впав у кому. Актор помер у столичній лікарні «Феофанія» рано вранці.

Як повідомляє радник президента Ганна Герман, смерть актора наступила близько шести годин ранку. Президент України Віктор Янукович вже доручив прем’єр-міністру Миколі Азарову створити комітет для організації похорону Ступки, які відбудуться 24 липня.

Богдан Ступка не дожив до свого дня народження буквально місяць: 28 серпня йому мало виповнитися 71 рік.

Богдан Ступка був Народним артистом СРСР, лауреатом Державної премії СРСР. У 2001 році отримав звання героя України. Був нагородженим чисельними нагородами. За його спиною зйомки в 94 художніх фільмах і 7 документальних. З 2001 року був художнім керівником Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.


Помер Богдан Ступка: 1 комментарий

  1. Це був Чоловік з великої букви -Талантище!… Навіть в свої роки роки він був дуже привабливим! Шкода, несподівано…

Комментарии запрещены.