Новорічна Ялинка 2013

У Києві визначилися з фіналістами конкурсу на новорічну ялинку 2013

Всі пам’ятають скільки протиріч та нарікань викликала новорічна ялинка в 2012  році. У зв’язку з цим, київська влада вирішила заздалегідь подбати про те, що ж буде прикрашати столицю в цьому році.

Другий етап конкурсу пропозицій вигляду новорічної ялинки на майдані Незалежності «Ялинка-2013» визначив своїх фіналістів: ними стали дві компанії, які представили свої проекти.

  1. встановити ялинку конусної форми, довжиною 36 метрів і вагою 15 тонн запропонувала компанія з міста Енергодар, пропонуючи прикрасити ялинку традиційним убранням, яке буде виглядати однаково естетично і вдень, і вночі.
  2. проект 36-метрової ялинки вагою 30 тонн представила компанія з міста Іллічівськ. Її установка не потребує додаткової спеціальної техніки, а монтаж конструкції здійснюватиметься  зсередини. Також, фахівці компанії заявили про можливість застосування майже 400 варіантів світлової ілюмінації.

Комісія віддала перевагу пропозиції Іллічівської компанії. Її члени визнали оригінальним вид конструкції, який за формою нагадує дерево.

Щоб остаточно прийняти рішення, яка саме ялинка стане символом Нового 2013 року, комісія направить два проекти на експертизу до  Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА, для отримання висновки про норми безпеки.

Щодо художнього оформлення ялинки: планується прикрасити ялинку візерунками національного орнаменту з усіх регіонів України.

Новорічна Ялинка 2013: 2 комментария

Комментарии запрещены.