Помер Богдан Ступка

На 71-му році обірвалося життя відомого і надзвичайно талановитого актора Богдана Сильвестровича Ступки. Останні роки Ступка боровся з тяжкою хворобою, кілька разів бував за кордоном на лікуванні, але перемогти страшну недугу так і не зміг. Причиною смерті Богдана Ступки стала гостра серцева недостатність, викликана останньою стадією раку кістки, діагностованого у нього в січні 2012 року.

В ніч з 21 на 22 липня в актора стався інфаркт, після чого він впав у кому. Актор помер у столичній лікарні «Феофанія» рано вранці.

Як повідомляє радник президента Ганна Герман, смерть актора наступила близько шести годин ранку. Президент України Віктор Янукович вже доручив прем’єр-міністру Миколі Азарову створити комітет для організації похорону Ступки, які відбудуться 24 липня.

Богдан Ступка не дожив до свого дня народження буквально місяць: 28 серпня йому мало виповнитися 71 рік.

Богдан Ступка був Народним артистом СРСР, лауреатом Державної премії СРСР. У 2001 році отримав звання героя України. Був нагородженим чисельними нагородами. За його спиною зйомки в 94 художніх фільмах і 7 документальних. З 2001 року був художнім керівником Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.


Новорічна Ялинка 2013

У Києві визначилися з фіналістами конкурсу на новорічну ялинку 2013

Всі пам’ятають скільки протиріч та нарікань викликала новорічна ялинка в 2012  році. У зв’язку з цим, київська влада вирішила заздалегідь подбати про те, що ж буде прикрашати столицю в цьому році.

Другий етап конкурсу пропозицій вигляду новорічної ялинки на майдані Незалежності «Ялинка-2013» визначив своїх фіналістів: ними стали дві компанії, які представили свої проекти.

  1. встановити ялинку конусної форми, довжиною 36 метрів і вагою 15 тонн запропонувала компанія з міста Енергодар, пропонуючи прикрасити ялинку традиційним убранням, яке буде виглядати однаково естетично і вдень, і вночі.
  2. проект 36-метрової ялинки вагою 30 тонн представила компанія з міста Іллічівськ. Її установка не потребує додаткової спеціальної техніки, а монтаж конструкції здійснюватиметься  зсередини. Також, фахівці компанії заявили про можливість застосування майже 400 варіантів світлової ілюмінації.

Комісія віддала перевагу пропозиції Іллічівської компанії. Її члени визнали оригінальним вид конструкції, який за формою нагадує дерево.

Щоб остаточно прийняти рішення, яка саме ялинка стане символом Нового 2013 року, комісія направить два проекти на експертизу до  Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА, для отримання висновки про норми безпеки.

Щодо художнього оформлення ялинки: планується прикрасити ялинку візерунками національного орнаменту з усіх регіонів України.

10 Стран для Недорого VIP-Отпуска

1. Египет. Нельный отдых в пятизвездочной гостинице обойдется вам в 398 евро.


2. Болгария. Здесь неделя отдыха в роскошном отеле на песчаном берегу будет стоить в среднем 406 евро.

3. Тунис. Здесь 5-звездчный отель на неделю стоит 426 евро с человека.

4. Турция: 447 евро в неделю.

5. Испания, где за 460 евро в неделю можно получить королевский отдых.


6. Греция, где недельных отдых в VIP-условиях стоит в среднем 478 евро.


7. Португалия. Неделя в роскошном отеле на Мадейре обойдется для Вас всего в 501 евро.


8. Объединенные Арабские Эмираты. От 502 евро в неделю.

9. Кипр: 538 евро в неделю.

10. Мальта. Отдых на этом острове в отеле с лучшим условиями стоит от 592 евро в неделю.