Кримінальна справа: ч.2 ст. 272 КК України (початок)

Варто зазначити, що госодарські справи суттєво відрізняються від цивільних. В останніх завжди присутній так званий «людський фактор». Я багато разів в судах загальної юрисдикції була свідком сліз та істерик сторін, викликів швидкої допомоги, сварок та рукоприкладства.

Тому, виступаючи адвокатом або представником в цивільній справі, іноді відчуваєш себе психологом, допомагаючи людям опанувати свій стан, подолати свої страхи; іноді доводиться паралельно вивчати ази інших професій, так як цього вимагає стратегія справи; іноді виступаєш в якості рефері між сторонами; іноді буваєш перекладачем чи посередником — для людей, що не можуть знайти спільну мову.

Проте наведене не порівняти з кримінальними справами. Завтра я вистуаю в якості захисника в кримінальній справі. Уважно вивчила матеріали та спланувала свої дії. Дещо нервую, через те, що наразі в моїх руках не просто рішення по справі, а людська доля. Впевнена, що наша тактика правильна та на 99% бездоганна. 1% я завжди залишаю на іншому боці, так як не хочу насмішити бога, розповідаючи про свої плани.

Мій підзахисний обвинувачується за ч. 2 ст. 272 КК України. Про хід справи розповім далі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*